Kennedy csapat egyik tagja írja : 3 törvény, ami tönkretette az amerikai tudományt és orvostudományt

Kennedy csapat egyik tagja írja : 3 törvény, ami tönkretette az amerikai tudományt és orvostudományt

„Az 1980-as Bayh-Dole törvény, az 1986-os NCVIA és a 2005-ös PREP törvény tönkretette az amerikai tudományt és orvostudományt.
                            Az amerikai tudományt és orvostudományt az alapoktól kell újjáépítenünk.”
Írta: TOBY ROGERS Ph.D
2024. Aug. 22.
„Ez a Covid-válaszról, mint az eredendő bűn példájáról szóló sorozatom második része (az első rész itt található https://tobyrogers.substack.com/p/the-covid-crisis-represents-an-extreme?triedRedirect=true). Ma azonban egy kicsit más szemszögből közelítem meg a témát.
I. Az amerikai tudomány és orvostudomány helyzete  : Mit tudtunk meg az amerikai tudományról és orvostudományról az elmúlt évek során?
1. Az amerikai tudomány nem sok tényleges tudományos munkát végez.
Marketinget, szabályozási fogásokat és tömeges mérgezéseket végeznek, de nem sok tényleges „tudományt”, ahogy ezt a szót általában értelmezik.
2. Az amerikai orvostudomány inkább betegséget okoz, mint gyógyít.
Tudom, tudom, tudom, #notalldoctors. De a szakma mélyen beteg. #physicianhealthyself
3. Az amerikai tudomány és orvostudomány visszaél egyedülálló episztemikus helyzetével, hogy saját hatalmát és gazdagságát növelje az emberiség jólétének rovására.
4. Az amerikai tudományt és orvostudományt ma úgy kell helyesen megérteni, ha bűnözői kartellként tekintünk rájuk.
Nem hibáznak, ezek nem ártatlan félreértések, a fehér köpenyes osztály szervezett bűnözéssel foglalkozik.
Valahányszor belépünk egy orvosi rendelőbe, klinikára vagy kórházba, valószínűleg egy bűnszövetkezet ügynökével állunk szemben.
5. Az amerikai tudomány és orvostudomány összeolvadt az állammal, a nagy pénzvilággal, a gyógyszeriparral, a hadsereggel és a titkosszolgálatokkal,
hogy a fasizmus új formáját hozzák létre.
6. Az amerikai tudomány és orvostudomány üzleti modellje évtizedeken át az volt, hogy a kiszolgáltatott embereket (a betegeket és sérülteket, csecsemőket, terhes nőket és időseket)
elragadják, és mérgező tabletták, injekciók, implantátumok, műtétek és terápiák révén élethossziglan függővé teszik az orvosi ipari komplexumtól.

Úgy tűnik, még mindig túl sok egészséges ember maradt („az asztalon maradt pénz”).
Így az amerikai tudomány és orvostudomány most fegyverré tett vírusokat hoz létre és bocsát ki, a több milliárd dolláros propagandával együtt,
hogy félelmet keltsen, ami az embereket a mérgező kezelések és halálos vakcinák marhavagonjaiba tereli.

7. A CDC gyermek- és serdülőkori oltási programja, a CDC felnőtt oltási programja és a Covid-válasz : népirtás.
8. Minden jel szerint az amerikai tudomány és orvostudomány képtelen megreformálni önmagát.
9. Az amerikai tudomány és orvostudomány a jelenlegi formájában egzisztenciális veszélyt jelent az Egyesült Államok, a világ és az emberiség jövőjére nézve.
10. A Big Food, a növényvédőszer-ipar, a mobiltelefon-ipar, más szennyezők és a rossz személyes döntések is hozzájárulnak az emberek megbetegítéséhez.
Az általam megnevezett iparágak mindegyike ugyanazon vagyonkezelő alapok tulajdonában van, amelyek a saját nyugdíjpénzeinket a nyereséges rabszolgasorba taszításunkba és népirtásunkba fektetik.
Mindannyian azt kívánjuk, bárcsak ne lenne ez így.
De vagy szembe nézünk a valósággal, és teszünk ellene valamit, vagy elpusztulunk a „normalitás ” idealista elfogultsága következtében.
II. Mi a tényleges tudomány?
Tudomány definíciója az Oxford English dictionary-ből:
a fizikai és természeti világ szerkezetének és viselkedésének szisztematikus tanulmányozása megfigyelés, kísérletezés és az elméletek tesztelése a kapott bizonyítékok alapján.”
Hozzátenném, hogy a tudomány egy folyamat, nem pedig egy eredmény. Elkötelezettség arra, hogy a lehető legjobb módszereket alkalmazzuk az adatok gyűjtésére és elemzésére, miközben kontrolláljuk a természetes emberi hajlamot az elfogultságra. Soha nem áll meg, és mindig változik.
Az 1930-as évek végén és az 1940-es évek elején Robert K. Merton új kutatási területet hozott létre – a tudományszociológiát (vagyis azt a társadalmi gyakorlatot, ahogyan a tudósok a munkájukat végzik).
Egy alapozó cikkében, majd később egy széles körben olvasott könyvében Merton azt állította, hogy a modern tudomány négy normából áll :
Közösségi: a tudományos javak közös tulajdona.
„A tudomány lényegi eredményei a társadalmi együttműködés termékei, és a közösséghez vannak rendelve…. A tudós „intellektuális tulajdonára” vonatkozó igénye az elismerésre és megbecsülésre korlátozódik…”
Univerzális: az igazság-állításokat, bármi legyen is a forrásuk, előre meghatározott személytelen kritériumoknak kell alávetni…
Az állítások elfogadása vagy elutasítása… nem függhet főszereplőjük személyes vagy társadalmi tulajdonságaitól; faja, nemzetisége, vallása, osztálya és személyes tulajdonságai nem relevánsak.”
Érdeknélküli: a tudományos intézmények egy közös tudományos vállalkozás javára cselekszenek, nem pedig konkrét eredmények vagy a bennük lévő egyének ebből eredő személyes haszonszerzése érdekében.
Szervezett szkepticista: a tudományos állításokat kritikai vizsgálatnak kell kitenni, és a tudósoknak üdvözölniük kell ezt a vizsgálatot, mert az egész törekvést robusztusabbá és megbízhatóbbá teszi.
A mertoni normákat gyakran a CUDOS (közösségi, univerzális, önzetlen és szervezett szkepticizmus /communality, universalism, disinterestedness, and organized skepticism) rövidítéssel jelölik.
                                                  A tudomány azonban ma egyik normát sem követi.
III. Az amerikai tudomány és orvostudomány jelenlegi társadalmi gyakorlatai.
Az 1940-es évek idealizált normáitól távol áll az amerikai tudományt és orvostudományt ma a következők jellemzik:
Tudás privatizálása egy hatalmas szellemi tulajdoni rendszer révén, amely keveseket gazdagít, miközben a tudomány általánosságban lepusztul.
Bennfentesség, ahol az erőforrásokhoz hozzáféréssel vagy az eredmények tisztára mosásának képességével rendelkező befolyásos kapuőrök kiváltságos státuszt kapnak, hogy meghatározzák, mi az igazság.
Önérdekeltség, amely odáig fajul, hogy a publikált tudományos kutatások mintegy fele nem reprodukálható, mert a tudósok saját érdekeik érdekében meghamisították az eredményeket,
nem megfelelő módszereket alkalmaztak, vagy más módon torzították el az eredményeket.
                  Vak hit a hamis adatokban, amelyek a való világban embereket csonkítanak meg és ölnek meg.
Hogyan történt ez?
IV. Az amerikai tudomány és orvostudomány pusztulása
Az amerikai tudomány és orvostudomány pusztulása a gyógyszeripar lobbistái által évtizedeken át irányított rossz törvények és politikák eredménye.
Katherine Watt, Sasha Latypova és Debbie Lerman gyógyszerészek aprólékos munkát végeztek, hogy dokumentálják a teljes jogalkotási történetet, amely a jelenlegi válságba vezetett minket.
Különösen három olyan törvényt szeretnék kiemelni, amelyek véleményem szerint a legnagyobb pusztítást okozták:
1.) 1980-as Bayh-Dole törvény feljogosítja kutatási módszereik és eredményeik szabadalmaztatására a szövetségi tudományos kutatási finanszírozás kedvezményezettjeit (a mi adódollárjainkat), és az NIH, az FDA és a CDC tisztviselőit, akik eldöntik, hogyan osztják el ezt a támogatást. A Bayh-Dole törvény előtt a szövetségi finanszírozású kutatások eredményei nyilvánosak voltak, és bárki szabadon felhasználhatta. A Bayh-Dole törvény elfogadása után a szövetségi finanszírozású tudományos kutatások teljes egésze ténylegesen privatizált. Az összes olyan önelszámolás, amit ma látunk, beleértve Anthony Faucit, aki szabadalmaztatta a furin hasítási helyét a HIV-n (GP120), majd a funkciójavítási kutatás finanszírozását a furin hasítási hely vírusokká való illesztése érdekében, valamint kezelések és vakcinák fejlesztése a furin megcélzására. A hasítási hely a Bayh-Dole törvény által megállapított széles körű szellemi tulajdonjogokból ered.
Philip Mirowski Science-Mart: az amerikai tudomány privatizációja című könyve a Bayh-Dole-törvény katasztrófájáról szóló meghatározó könyv. Dolgozatomban rövid összefoglalót írok a Science-Martról, és arról, hogy a Bayh-Dole-törvény elfogadása hogyan járult hozzá az autizmus-járványhoz.
2.) 1986-os Nemzeti Gyermekkori Oltási Sérülésekről szóló törvény (National Childhood Vaccine Injury Act : NCVIA )
Felmentést ad a felelősségbiztosítás alól a gyermekkori oltóanyagok gyártóinak.
Bár a törvénybe számos biztosítékot építettek be, hogy a CDC-t kötelezzék arra, hogy tegyen lépéseket az oltások biztonságának javítása érdekében, és rendszeresen jelentést tegyen a Kongresszusnak, ezeket azóta mind figyelmen kívül hagyták vagy lábbal tiporták.

CDC gyermek- és serdülőkori oltási ütemterve a Big Pharma pénznyomdájává vált, mivel minden egyes oltóanyag, amelyet a menetrendbe felvesznek,
évente mintegy 2 milliárd dollár bevételt generál. Az elmúlt években az oltási ütemterv több mint megháromszorozódott, és a gyermekek krónikus betegségei 12%-ról mára több mint 54%-ra emelkedtek.

 
3.) 2005-ös PREP-törvény és az azt követő módosítások kiterjesztették az 1986-os NCVIA felelősségbiztosítási felmentést a biológiai fegyverek ipari komplexumának minden aspektusára, beleértve a funkcióbővítő vírusok létrehozását is. A PREP-törvény zöld utat adott a biológiai hadviseléssel foglalkozó ipari komplexumnak a SARS-CoV-2 és más fegyverként használt vírusok létrehozásához, mivel tudják, hogy nem perelhetik be őket népirtó akcióikért.
 
Bayh-Dole-törvény, a National Childhood Vaccine Injury Act, azaz a nemzeti gyermekkori oltássérülésekről szóló törvény és a PREP-törvény együttesen az amerikai történelem három legrosszabb törvénye. Ez a három törvény az amerikai szuverenitást és az emberiség jövőjét fenyegeti.
V. Mi lenne, ha a tudományt újra tudományosnak kényszerítenénk?
Az erényre való felhívás nem működik. Arra kérjük az orvosokat, hogy esküdjenek Hippokratészi esküvel, hogy „először ne ártsunk”, de ez nem számít.
Ehelyett el kell távolítanunk a rossz struktúrákat és ösztönzőket, és új struktúrákat és ösztönzőket kell építenünk, hogy rákényszerítsük a tudományt és az orvostudományt, hogy megfeleljenek szakmájuk legmagasabb értékeinek.
1. Az 1980-as Bayh-Dole törvény hatályon kívül helyezése nagyban hozzájárul a CUDOS (közösségi, univerzalizmus, érdektelenség és szervezett szkepticizmus) visszaállításához a tudomány és az orvostudomány számára.
 
2. Amikor hatályon kívül helyezzük az 1986-os NCVIA-t, az oltóanyag-gyártóknak valóban javítaniuk kell termékeiket, és előnyöket kell mutatniuk ahelyett, hogy hamisítanák adataikat azzal, hogy nem használnak sós placebót.
 
3. Amikor hatályon kívül helyezzük a 2005-ös PREP-törvényt, a biohadviselés ipari komplexumnak végtelen (polgári és büntetőjogi) perekkel kell szembenéznie szörnyű tetteik miatt.
 
                     Mindhárom katasztrofális törvényt azonnal hatályon kívül kell helyezni.